Česky Anglicky Rusky Vietnamsky

Hodně krát jsem potřebovala pomoct

Centrum podpory cizinců je informační a poradenské středisko pro podporu a integrací cizinců, to znamená, že je to pravě ta pomoc, co potřebujeme my jako cizinci žijící v ČR.

Konkrétně já mám s organizací velmi dobré zkušenosti. Hodně krát jsem potřebovala pomoct, co se týče vyřizovaní trvalého pobytu pro děti a sociální poradenství. Také jsem řešila problémy v manželství, tak v tom všem mi hodně pomohli, vždycky mi podali pomocnou ruku, a veškeré informace, co jsem potřebovala. Na úřadech jsem nikde nedostala zcela úplnou informaci, ale tady mi poskytli veškeré údaje v plném rozsahu. A důležitá věc je to, že tam pracují dobři lidé se srdcem i duší, vždycky mne uvítali s úsměvem.

Jsem jim velmi vděčná, že se starají takovým způsobem a pomáhají nám cizincům.

L.A.

PORADNA PRO CIZINCE

Poradna pro cizince - odborné sociální poradenství, sociální služba.

Informace a odborná asistence pro cizince v otázkách pobytu v ČR, státní sociální podpory, zaměstnání, vzdělání, či rodinných problémů.

ČEŠTINA PRO CIZINCE

Kurzy českého jazyka pro cizince.

Podle zájmu otevíráme pro cizince kurzy českého jazyka v různých úrovních. Žadatele o trvalý pobyt připravujeme ke zkouškám A1.

ARCHIV

Multikulturní klub pro rodiče s dětmi.

Aktivity Multikulturního klubu pokračují každé pondělí a čtvrtek v Mozaice, Raisova 1159, Prostějov,
více informací ZDE

Švýcarské fondy a Nadace Partnerství                                                  Norské fondy a Nadace Partnerství

Ministerstvo práce a sociálních věcí           Ministerstvo vnitra                   Město Prostějov                             Apoštolská církev                             Slovo Života                             Dobrovolnické centrum Olomouc            

Napište nám na: cpc(zavináč)zebrik-os.cz / Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 px.